Yaşam

Cristiano Ronaldo ve Leonardo Bonucci’den Türkiye’ye destek

Türkiye tarihinin en büyük felaketlerinden birini yaşıyor. Kahramanmaraş’ta dün meydana gelen iki deprem maalesef binlerce insanın hayatını kaybetmesine ve on binlerce kişinin yaralanmasına neden oldu. Arama kurtarma çalışmaları devam ederken, deprem bölgesine çok sayıda firma ve ünlü isimden takviye yağıyordu.

Şimdi futbol dünyasından haberler var. İtalya’nın bir numaralı ligi olan Serie A’nın Atalanta kadrosunda yer alan, Merih Demirel Twitter üzerinden bazı açıklamalarda bulundu. Milli futbolcu, Cristiano Ronaldo gibi dünyaca ünlü sporcuların Türkiye’ye takviye verdiğini belirtti.

Açık artırmayla satılacak olan imzalı Cristiano Ronaldo formasının geliri deprem bölgesine bağışlanacak

Demiral, yaptığı paylaşımda Ronaldo ile görüştüğünü ve efsane futbolcunun Türkiye’de yaşananlardan dolayı üzgün olduğunu belirtti. Koleksiyonunda imzası olan milli futbolcu Cristiano Ronaldo’nun forması satılacaktüm gelirin herif aracılığıyla beyin sarsıntısı bölgesine bağışlanacakTaşınan.

Milli futbolcu, katılmak isteyenlerin bahsedebileceğini, mesaj atabileceğini veya [email protected] üzerinden e-posta yoluyla ulaşabileceğini belirtti.

Leonardo Bonucci’den de destek geldi

Demiral, bir başka paylaşımında ise İtalyan futbolcu. kaydeden Leonardo Bonucci destek sözü verdi. Yıldız stoperin hüznünü dile getirdiğini ve halkımızın yanında olduğunu belirten Demiral, Bonucci’nin Juventus’a imza attığını söyledi. formasını bağışladıdedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu