Ekonomi

3 Kıta ve 15 Ülkeden Girişimci Liderler İstanbul’daki Zirvede Buluştu

Dünyanın en büyük sivil toplum kuruluşlarından biri olan JCI “Uluslararası Genç Başkanlar ve Girişimciler Derneği” Türkiye Senato Tepesi ve 2023 JCI Türkiye Yönetim Kampı, 20-22 Ocak tarihlerinde İstanbul’da gerçekleşti.

Uluslararası Genç Başkanlar ve Girişimciler (JCI) Türkiye Senatosu Tepesi, 3 kıta ve 15 ülkeden liderleri ağırladı. İstanbul’da bir araya gelen senatörler, İstanbul’un kültürel maliyetlerinin farkına vararak, ülkemizle gerçekleştirilebilecek ekonomik ve sosyal işbirliklerini değerlendirdi. Aynı dönemde İstanbul’da bir araya gelen senatörler, 18-40 yaş ortasındaki JCI Türkiye Yönetim Kampı katılımcıları ile deneyimlerini paylaştı.

20-22 Ocak tarihlerinde Limak Eurasia Luxury Hotel’de düzenlenen JCI Türkiye Senato Zirvesi ve Yönetim Kampı’nda 7’den 77’ye liderler bir araya gelerek bilgilerini ve yeni bakış açılarını sentezlediler. JCI’ın kozmik liderlik anlayışı çerçevesinde İstanbul çeşidi birçok oturum ve etkinlik eş zamanlı olarak gerçekleştirildi, JCI Türkiye Senatosu Genel Kurulu gerçekleştirildi. 2022 JCI Türkiye Senatosu Lideri Mikail Çakmak, 2023 JCI Türkiye Senatosu Başkanlığını Umay Ayaz’a devretti.
 

JCI Türkiye Senatosu Zirvesi’nde JCI Avrupa Senatosu Lideri Filipe Carrera yaptığı konuşmada; “İstanbul’da JCI Türkiye üyeleri ve senatörlerinin arasında bulunmaktan çok memnunum.

Bu büyüleyici şehrin ve Türkiye’nin potansiyeli çok yüksek. Türkiye olarak JCI’a çok şey katıyorsunuz. Bundan sonraki dönemlerde de bu toplantıları İstanbul’da sürdürmekten memnuniyet duyacağız.”

JCI Türkiye Senato Zirvesi ile eş zamanlı olarak düzenlenen 2023 JCI Türkiye Yönetim Kampı’nda, JCI yerel teşkilat yönetim kurulu üyeleri ve JCI Türkiye ulusal yöneticilerinin ülkemizde lider genç başkanlar ağı olma vizyonuna yönelik yönetim programları yürütüldü. ve dünya 2023’te.

2022 JCI Türkiye Senato Lideri Mikail Çakmak Gala Töreni konuşmasında; “Çok yoğun bir dönemin ardından görevimi devretmenin mutluluğunu yaşıyorum. 15 ülkeden JCI Senatörlerini İstanbul’da buluşturduk. Türkiye’nin markası pahasına hizmet vererek, JCI Türkiye üyelerimizi dünyanın girişimci başkanlarıyla buluşturduğumuz kalıcı işbirliklerine adım attık.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu