Haber

350 Motosiklet Tutkunları Bilecik’te Buluştu

350 motosiklet tutkunu Bilecik’te buluştu

Eskişehir Motor Tutkunları Topluluğu Başkanı Selim Sefa Yaşar;

“Aramızdaki samimiyeti her zaman korumak için eskiyle yeniyi bir arada tutmak adına her yıl bir sezon açıyoruz”

Bilecik Motor Meraklıları Kümesi ekip lideri Süleyman Aygündüz;

“Umarım bir sonraki etkinlikte festival havasına geri dönmeyi planlıyoruz”

BİLECİK – Türkiye’nin farklı illerinden yaklaşık 350 motosikletçi Bilecik’te buluştu.

Sosyal medya üzerinden bağlanan motosiklet tutkunları, Bilecik’teki Kent Ormanı’nda buluştu. Farklı mesleklerden motosiklet tutkunları Pelitözü Gölpark’ı gezdi, Vadi Park’ta çeşitli etkinlikler düzenledi, bölgedeki tarihi yerleri gezdi. Eskişehir Motor Tutkunları Kümesi Başkanı Selim Sefa Yaşar, “Her yıl yaptığımız dönem açılış etkinliği için buradayız. Amacımız her yıl dönem açmak, çevremize yeni sürücüler, eski ve yeni sürücüler ve çevremize katılmak. illeri Afyon, Kütahya, Bursa, Bilecik, Eskişehir ve ilçeleri “Eski ile yeniyi sonsuza kadar bir arada tutmak, aramızdaki samimiyeti daim kılmak adına her yıl dönem açıyoruz. Bugün tüm arkadaşlarımız sayesinde bizi yine kırmadılar. Önümüzdeki yıl inşallah daha büyüğünü yapacağız” dedi.

“Umarım bir sonraki etkinlikte festival havasına geri dönmeyi planlıyoruz”

Bilecik Motorlular Kümesi grup başkanı Süleyman Aygündüz, “Bir araya gelme amacımız tamamen dostluk. Gelen tüm aksiliklere göre trafikte araç olarak görülmesek de dostluk ve kardeşliğimizi birleştirmek için yaptığımız bir faaliyet. Dışarıdan, çevremize daha yetkin bir şekilde yaysak da, çünkü dediğim gibi, yüksek bir katılım var” dedi.

Kütahya Motosiklet Kulübü Başkanı Yasin Ergün, her yıl olduğu gibi bu yıl da çevre illerle sezonu açmak için Bilecik’te toplandıklarını belirterek, “Her yıl böyle büyük bir toplantı yapıyoruz. kendi ortamızda farklı geziler veya daha küçük toplantılar ile dönem.İki büyük etkinliğimiz var,dönem açılışı ve kapanışı ve bunların ortasında küçük etkinliklerle yılı kapatıyoruz.Motosiklet kardeşliği bizim için her zaman ön plandadır. , ayırım yapmadan tüm motosikletçileri bir araya toplayıp, inşallah dönemimizi keyifli bir şekilde tamamlayacağız” dedi.

Yemekten sonra etkinlik sona erdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu